Rome (e-boek)

Op voorraad
Ean :
9789401601573
Afgeprijsd € 6,25 Consumentenprijs € 6,99
Links
Voor sommige mensen laat je alles vallen... Elena verhuist na haar sensuele escapades is Venetië naar Rome om bij Filippo te zijn en samen een nieuw leven te beginnen. Ze werkt aan een belangrijke restauratie en is gelukkig. Dan komt ze onverwachts de man tegen die haar wereld op zijn kop zette. Leonardo wil haar nog steeds, meer dan ooit. Maar hun passie wordt overschaduwd door een groot geheim... Drijft dit hen voorgoed uit elkaar? Voor de lezers van Mijn Man en Negentig dagen Genevieve.
Meer informatie
Isbn 9789401601573
Titel Rome (e-boek)
Auteurs Irene Cao
Product type eBoek
Uitgeverij Xander Uitgevers B.V.
Uitgifte datum 2013-12-04
Nur code 302
Taal Nederlands
Aantal bladzijden 180.00
Uitgave 1
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Rome (e-boek)